Wybory w naszej szkole

Wybory Prezydenta Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze

9.10.2019r. w naszej szkole odbyły się wybory Prezydenta Szkoły na rok szkolny 2019/2020. Został nim uczeń klasy 8A Janusz Podgórski Górniak, a jego zastępcą Maja Guszcza z klasy 8B. Uczniowie wybrali też Opiekuna Samorządu Uczniowskiego - w bieżącym roku szkolnym będzie nim pan Jan Czekiel oraz Rzecznika Praw Uczniów - tę funkcje będzie sprawować pani Danuta Brdak. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Wybory Prezydenta Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze