Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

01.10.2019r. odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Areną zmagań lekkoatletycznych był Park Miejski. W zawodach udział wzięło ok. 200 uczniów i uczennic ze szkół podstawowych i średnich powiatu jaworskiego. Organizatorami biegu była Szkoła Podstawowa nr 1, SZS i TKKF Jawor. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa lekkoatletów, którzy zajęli wysokie miejsca:
   II  miejsce - dziewczęta młodsze
   III miejsce - dziewczęta starsze
   III miejsce - chłopcy starsi
   IV miejsce - chłopcy młodsi
Zwycięskie szkoły otrzymały za udział w zawodach pamiątkowe dyplomy.
Gratulacje dla zwycięzców reprezentujących naszą szkołę !!!
                                                                       Przygotowała: Małgorzata Sabat

WIĘCEJ ZDJĘĆ