Stypendia Burmistrza Miasta Jawora

Stypendia dla najlepszych!

Stypendia dla najlepszych!

W Teatrze Miejskim w Jaworze Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia za wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2018/2019. Stypendia zostały przyznane w dwóch kategoriach: za wyniki w nauce (otrzymali je uczniowie, którzy w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskali odpowiednio średnią ocen: w klasach IV-VI – nie mniej niż 5,6, w klasach VII-VIII i oddziałach gimnazjalnych – nie mniej niż 5,5) oraz za szczególne osiągnięcia naukowe. Na uroczystym wręczeniu stypendiów obecni byli wyróżnieni uczniowie oraz dumni rodzice, którzy odbierali nagrody wspólnie ze swoimi uzdolnionymi pociechami. Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń oraz kolejnych sukcesów w nauce.
Również gratulacje należą się nauczycielom oraz rodzicom tak ambitnych i zdolnych dzieci.

WIĘCEJ ZDJĘĆ