Czary w szkole!

Dziś w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w niezwykłym spektaklu "Tajemnice iluzji", przygotowanym przez Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza. Widowisko dostarczyło uczestnikom nie tylko wielu wrażeń, ale też rozbudzało aktywność intelektualną i miało walory edukacyjne. Dzieci były zachwycone pokazem magii i chętnie uczestniczyły we wszystkim co działo się "na scenie", którą na ten czas stała się nasza sala gimnastyczna.

Czary w szkole!

Dziś w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w niezwykłym spektaklu "Tajemnice iluzji" przygotowanym przez Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza. Widowisko dostarczyło uczestnikom nie tylko wielu wrażeń, ale też rozbudzało aktywność intelektualną i miało walory edukacyjne. Dzieci były zachwycone pokazem magii i chętnie uczestniczyły we wszystkim co działo się "na scenie", którą na ten czas stała się nasza sala gimnastyczna.
   Największym wyróżnieniem było oczywiście zajęcie choć przez chwilę miejsca asystenta "Pana Czarodzieja". Salwy śmiechu i gromkie brawa nagradzały kolejne numery - i tak uczeń klasy 2b Adaś został na oczach koleżanek i kolegów zamieniony w królika, a nauczycielka języka angielskiego przepiłowana na pół prawdziwą piłą. I tylko jedna rzecz chyba nie do końca udała się panu Aleksandrowi - mimo przekonywania dzieci, iż wszystkie czarodziejskie sztuczki opierają się na nauce, matematyce i fizyce, wszyscy wyszli ze spektaklu oczarowani magią, którą przecież widzieli na własne oczy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ