Zajęcia w bibliotece

O osobach z niepełnosprawnościami

22 stycznia 2020r. uczniowie klas VIIIb i VIIIc pod opieką Anny Radomskiej – Duziak i Agaty Józefowskiej wzięły udział w zajęciach edukacyjnych , które zostały przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną fila 1 w Jaworze. Zajęcia są organizowane wspólnie przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundację Humanity in Action w ramach projektu "O osobach z niepełnosprawnościami".

O osobach z niepełnosprawnościami

Temat niepełnosprawności został poruszany na zajęciach bibliotecznych w oparciu o książkę wydaną przez Fundację Humanity in Action "O osobach z niepełnosprawnościami". Ta interaktywna publikacja tłumaczy trudne i często nieznane tematy. Przeciwstawia się stereotypom myślowym i zachęca do myślenia. Stawia nieoczywiste pytania, a także promuje pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnościami.
Dziękujemy pani Elżbiecie Smoczyńskiej za ciekawy wykład.