Słowa nie piórem...

Słowa nie piórem, lecz .... pisane"

Dnia 22 listopada 2019r. został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas IV i V „Słowa nie piórem lecz… pisane”. Zadaniem uczniów było wybranie niemieckiego słowa, które można napisać produktem, który jest znaczeniem tego słowa, np. niemieckie słowo piasek napisane piaskiem. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością. Autorzy najciekawszych prac zostali nagrodzeni:

Słowa nie piórem, lecz .... pisane"

I miejsce: Maja Reczuch kl. IVb oraz Milena Czerska kl. Vd
II miejsce: Pola Wujak kl. Vd oraz Wiktor Śnieg kl. Ve
III miejsce: Jakub Cierpicki kl. Ve oraz Wojciech Żukrowski kl. Vf
Wyróżnienia: Emilia Pokora kl. IVa
               Joanna Uchman kl. Vf
               Mateusz Turek kl. IVb
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy ciekawych pomysłów.

I miejsce Maja:

I miejsce Milena: