Olimpus i Olimpusek

Ogólnopolska Olimpiada

W marcu 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze odbyła się sesja wiosenna Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek i Olimpus z języka angielskiego dla klas I-III i IV-VIII. W konkursie wzięło udział 97 uczniów naszej szkoły.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata!

Ogólnopolska Olimpiada

Oto laureaci:
Amelia Jasińska kl. 2c – dyplom laureata, 3. miejsce w kraju
Michał Smardzewski kl. 3a – dyplom laureata, 13. miejsce w kraju
Jakub Dachowski kl. 4a – dyplom laureata, 15. miejsce w kraju
Katarzyna Majka kl. 8a – dyplom laureata, 13. miejsce w kraju

Laureaci  otrzymali imienne dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu dyplomy uznania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad Olimpusek i Olimpus!

Agnieszka Romanowska, Ewa Biszczanik