Mistrz Komputerowy 2019

Szkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla klas IV - VIII "MISTRZ KOMPUTEROWY 2019"  odbył się w dniach 22 – 24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze. Uczestniczyli w nim najlepsi uczniowie szkoły podstawowej, którym  informatyka jest bliska. W konkursie wzięło udział 43 uczniów.

Mistrz Komputerowy 2019

Szkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla klas IV - VIII "MISTRZ KOMPUTEROWY 2019" odbył się w dniach 22 – 24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze. Uczestniczyli w nim najlepsi uczniowie szkoły podstawowej, którym informatyka jest bliska. W konkursie wzięło udział 43 uczniów. Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Pierwsza część była etapem teoretycznym w postaci testu (30 zadań),  natomiast etap drugi sprawdzał zdobytą wiedzę w praktyce (uczniowie mieli do wykonania pięć zadań z wykorzystaniem różnych programów komputerowych i Internetu). Pierwsze miejsce i tytuł "Mistrza Komputerowego 2019 roku"  zdobył  Artur Przybyszewski z klasy 8a,  drugie miejsce  zajął Hubert Małachowski  z klasy 6 b i trzecie miejsce ex aequo Katarzyna Majka z klasy 8 a i Krystian Michalski z klasy 7 b.
Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, natomiast Artur Przybyszewski dodatkowo otrzymał certyfikat mistrza komputerowego na rok 2019.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.