• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Konkurs "Słowa nie piórem..."

Konkurs "Słowa nie piórem lecz... pisane"

   29 marca 2019r. odbył się konkurs dla uczniów klas IV „Słowa nie piórem lecz… pisane”. Zadaniem uczniów było napisanie wybranego przez siebie słowa po niemiecku wykorzystując dostępne produkty, np. niemieckie słowo piasek napisane piaskiem. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością. Autorzy najciekawszych prac zostali wyróżnieni:

Konkurs "Słowa nie piórem lecz... pisane"

   29 marca 2019r. odbył się konkurs dla uczniów klas IV „Słowa nie piórem lecz… pisane”. Zadaniem uczniów było napisanie wybranego przez siebie słowa po niemiecku wykorzystując dostępne produkty, np. niemieckie słowo piasek napisane piaskiem. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością. Autorzy najciekawszych prac zostali wyróżnieni:

 

I miejsce: Gabriel Warias kl. IV f
II miejsce: Joanna Uchman kl. IV f
III miejsce: Natalia Gurdak kl. IV b i Filip Paczyński kl. IV f
Wyróżnienie: Jakub Sondej kl. IV e
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplom za udział w konkursie.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

  • Ostatnio zmienione .
  • Kliknięć: 879