Zawody pływackie

Mistrzostwa Strefy Legnickiej

27 lutego na pływalni w Chojnowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Strefy legnickiej Szkół Podstawowych w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Do zawodów przystąpiło osiem szkół. Zawodnicy startowali w jednym wyścigu indywidualnym i w sztafecie. Do punktacji drużynowej zaliczano 6 wyników indywidualnych i wynik sztafety (6×25m dowolnym).

Mistrzostwa Strefy Legnickiej

W klasyfikacji końcowej drużyny, pod opieką pana Dawida Michalskiego zajęły:

dziewczęta – IV miejsce
chłopcy – II miejsce