Spotkanie z autorem

„ZNAJDŹ MNIE I KIEDYŚ ODWIEDŹ”

20 lutego 2019r. uczniowie klas III b i II a uczestniczyli w spotkaniu ze Zbigniewem Kołbą, autorem książki „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. Spotkanie odbyło się w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze. Uczniowie mieli okazję „spotkać” bohatera książki Piotrusia, który poznaje wspólnie z dziadkiem różne miejscowości. Na spotkaniu pisarz w zabawny sposób przedstawił dzieciom znaczenie czytania dla poznawania otoczenia.

„ZNAJDŹ MNIE I KIEDYŚ ODWIEDŹ”

Zapamiętamy to, że:
„Uczymy się dla siebie,
a najbliższym sprawiamy
radość tym, co umiemy”.
Bardzo dziękujemy za chwile spędzone w otoczeniu książek.