Szczególne zajęcia

21 i 22 lutego 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze odbył się DZIEŃ SPOKOJU WEWNĘTRZNEGO. Uczniowie klasy 3b uczestniczyli wspólnie z wolontariuszami Inner Peace Day m.in. z Zielonej Góry i Niemiec w ćwiczeniach pomagających w radzeniu sobie z emocjami, poprawiającymi uwagę i koncentrację. Forma zajęć była dla uczniów zadziwiająca i nieznana. Wspólne zajęcia pokazały, jak w krótkim czasie można poczuć spokój oraz radość z bycia sobą. Warto  jest "zobaczyć każde dziecko pełne radości, spokoju i miłości do siebie i innych”.

Szczególne zajęcia

21 i 22 lutego 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze odbył się DZIEŃ SPOKOJU WEWNĘTRZNEGO. Uczniowie klasy 3b uczestniczyli wspólnie z wolontariuszami Inner Peace Day m.in. z Zielonej Góry i Niemiec w ćwiczeniach pomagających w radzeniu sobie z emocjami, poprawiającymi uwagę i koncentrację. Forma zajęć była dla uczniów zadziwiająca i nieznana. Wspólne zajęcia pokazały, jak w krótkim czasie można poczuć spokój oraz radość z bycia sobą. Warto jest "zobaczyć każde dziecko pełne radości, spokoju i miłości do siebie i innych”.