Sekretne życie mrówek

Młodzi miłośnicy przyrody

15 czerwca 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie plastycznego konkursu „Sekretne życie mrówek”, którego organizatorem  był Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Legnica-Myślibórz. Do konkursu zaproszono uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej szkół podstawowych z powiatu jaworskiego i legnickiego.

Młodzi miłośnicy przyrody

15 czerwca 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie plastycznego konkursu „Sekretne życie mrówek”, którego organizatorem był Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Legnica-Myślibórz. Do konkursu zaproszono uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej szkół podstawowych z powiatu jaworskiego i legnickiego.

Wśród laureatów nie zabrakło uczniów z naszej szkoły: Eryk Gałka z kl. I B zajął II miejsce, a Emilia Augustynowicz z kl. II B wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!!!

Magdalena Grechowicz, Anna Krążelewska