Mistrz Komputerowy 2018

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ DLA KLAS IV – VII - "MISTRZ KOMPUTEROWY 2018"

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla klas IV - VII "MISTRZ KOMPUTEROWY 2018"  odbył się w 8 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze. Uczestniczyli w nim najlepsi uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych, którzy zwyciężyli w etapach szkolnych. W konkursie wzięły udział SP - 1, SP - 2 i SP - 5 w Jaworze.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla klas IV - VII "MISTRZ KOMPUTEROWY 2018" odbył się w 8 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze. Uczestniczyli w nim najlepsi uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych, którzy zwyciężyli w etapach szkolnych. W konkursie wzięły udział SP - 1, SP - 2 i SP - 5 w Jaworze.
   Konkurs odbywał się w dwóch etapach.    Pierwsza część była etapem teoretycznym w postaci testu,  natomiast etap drugi sprawdzał zdobytą wiedzę w praktyce (uczniowie mieli do wykonania sześć  zadań z wykorzystaniem różnych programów komputerowych i Internetu).
Tytuł "Mistrza Komputerowego 2018 roku"  zdobył  Jakub Kodlew  z SP 2 w Jaworze (opiekun – Anna Bortkiewicz), natomiast drugie miejsce z taką samą liczbą punktów przypadło Roksanie Kaliciak z SP 1 w Jaworze i trzecie miejsce zajęła   Eliza Gałka z SP nr 1  w Jaworze (opiekun - Tadeusz Kopeć).
Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, natomiast Jakub Kodlew  dodatkowo otrzymał certyfikat mistrza komputerowego na rok 2018.
Dziękujemy firmie PS KOM za ufundowanie drobnych upominków .
Gratulujemy uczniom i nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów.

Tadeusz Kopeć