Szczepienia

ZACHĘCAMY do szczepień dzieci
Mając na uwadze wzrost liczby zachorowań na Covid -19 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze zachęca do szczepienia dzieci, uczniów naszej szkoły. Z informacji publikowanych przez Ministerstwo  Zdrowia wynika, że szczepienia w dużym stopniu chronią przed zachorowaniem na COVID-19, jak też przed groźnymi dla zdrowia powikłaniami, w przypadku zarażenia się wirusem SARS-CoV-2. 1 grudnia 2021 roku Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że od 13 grudnia 2021 roku szczepienia na COVID-19 będą dostępne dla dzieci od 5 roku życia. Bądźmy odpowiedzialni za zdrowie swoje, zdrowie naszych dzieci, a pośrednio za zdrowie ogółu społeczeństwa.
Przypominamy także, że Rada Rodziców na zebraniu 10 września 2021 roku podjęła uchwałę zachęcającą rodziców dzieci, uczniów naszej szkoły, do szczepień. Uchwałę  prezentujemy poniżej.
Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze

Uchwała Rady Rodziców  PRZECZYTAJ