First Step To Success

Drużyna Gimnazjum nr 1 w Jaworze, w składzie: Michał Janik – kapitan, Hanna Kosińska, Aleksandra Prokopowicz, Robert Karolak, została zakwalifikowana do finału konkursu First Step To Success.

First Step To Success

Konkurs ten ma na celu przede wszystkim inspirowanie uczniów szkół gimnazjalnych do głębszego zainteresowania się matematyką jako podstawowym językiem nauk ścisłych, fizyką i chemią jako naukami empirycznymi, oraz językiem angielskim jako niezbędnym narzędziem pracy wykształconego człowieka.
Cały konkurs składa się z 5 sesji konkursowych odbywających się za pośrednictwem Internetu oraz finału, który odbędzie się w warunkach kontrolowanej samodzielności 18 marca 2015r. na Politechnice Łódzkiej.
Koordynatorami szkolnego etapu konkursu są: nauczycielki chemii Joanna Borkowska i fizyki Maria Zatorska.
Organizator konkursu:
1. Łódzki Kurator Oświaty
2. Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej
3. Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej

• Kliknięć: 2029