Nie zapominamy o swoich kolegach

W Dzień Chłopaka września 30–tego życzymy Wam uśmiechu pogodnego. Aby spełniły się Wasze marzenia,  byście zostali w innych wspomnieniach.

Jaki powinien być chłopak? Dziewczynki z klasy 2 a uważają, że chłopcy mogą być wspaniałymi przyjaciółmi. Ponadto  chłopiec powinien być miły i uprzejmy dla każdej dziewczynki, mądry i kulturalny uśmiechnięty, opiekuńczy, uczynny i szczery.
Mamy nadzieję, że będziecie dążyć do tego ideału i tego Wam życzymy. Upominki, słodkości  oraz życzenia z okazji Dnia Chłopca przekazały swoim kolegom dziewczynki z klasy 2a.

W Dzień Chłopaka września 30–tego życzymy Wam uśmiechu pogodnego. Aby spełniły się Wasze marzenia, byście zostali w innych wspomnieniach.

Jaki powinien być chłopak? Dziewczynki z klasy 2 a uważają, że chłopcy mogą być wspaniałymi przyjaciółmi. Ponadto chłopiec powinien być miły i uprzejmy dla każdej dziewczynki, mądry i kulturalny uśmiechnięty, opiekuńczy, uczynny i szczery.
Mamy nadzieję, że będziecie dążyć do tego ideału i tego Wam życzymy.
Upominki, słodkości oraz życzenia z okazji Dnia Chłopca przekazały swoim kolegom dziewczynki z klasy 2a.