Infolinia pedagogiczna

Infolinia pedagogiczna dla rodziców i dzieci z SP1 Jawor

Informujemy o uruchomieniu infolinii pedagogicznej dla rodziców i dzieci z SP 1 w Jaworze, które będą potrzebowały wsparcia.
W związku z zaistniałą sytuacją w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, chciałabym przypomnieć się i zaoferować swoją pomoc. Zarówno jako pedagog i również jako człowiek wiem, że obecny czas jest ciężki dla nas wszystkich i wszyscy staramy się sami sobie radzić, choć nie jest łatwo.

Infolinia pedagogiczna dla rodziców i dzieci z SP1 Jawor

Gdyby jednak byłaby Państwu potrzebna rozmowa, chęć wymiany informacji, serdecznie zapraszam do kontaktu i służę pomocą.
Wierzę, że w nie długim czasie będzie nam dane spotkać się na żywo i porozmawiać, a póki co życzę Państwu wszystkiego co najlepsze.
Pedagog - Małgorzata Ziętek
Bądźcie zdrowi i dobrej myśli. Wspierajmy się wzajemnie, wspierajmy dzieci i ich rodziców.
Pozdrawiam.
Pedagog- Magdalena Szczygieł.
tel. kontaktowe: 722 392 207  lub: 791275117, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dzwońcie lub piszcie, także na Whatsapp.