Szkoła do hymnu!

"Szkoła do hymnu"

8 listopada nasza szkoła wzięła udział w akcji "Szkoła do hymnu" polegającej na tym, że uczniowie i nauczyciele wspólnie, o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewają cztery zwrotki hymnu narodowego. Jest to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy "Rekord dla Niepodległej".
O godzinie 11:11 cała społeczność szkolna zebrana w holu szkoły rozpoczęła śpiewanie hymnu narodowego. O tej samej godzinie za sprawą klasy pływackiej, hymn został też odśpiewany na krytej pływalni w Jaworze.
Przed rozejściem się do klas uczniowie przypięli wykonane wcześniej przez siebie kotyliony do tablicy upamiętniającej 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

"Szkoła do hymnu"

Film 1