Dla Niepodległej

Podniosły charakter obchodów 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości podkreślili w przedstawieniu patriotycznym „Dla Niepodległej” uczniowie klasy VIII b przy współudziale kolegów i koleżanek z klas VIII a, VIII c i III a gimnazjum.

Dla Niepodległej

Program słowno – muzyczny przeniósł widzów do czasów, gdy Polacy walczyli o odzyskanie wolności, przedstawił ważniejsze wydarzenia na tej drodze i bohaterów tamtych czasów, pozwolił wszystkim lepiej zrozumieć  ciąg zdarzeń zmierzających do odzyskania niepodległości.
Oprawa muzyczna, scenografia, rekwizyty oraz gra aktorska sprawiły, że spektakl z zainteresowaniem obejrzeli  zarówno najmłodsi uczniowie szkoły, jak i młodzież.
Program przygotowały Beata Miśkiewicz  i Danuta Brdak przy ogromnym zaangażowaniu uczniów i  rodziców z klasy VIII b.