Konkurs historyczny

"Przy zabawie o historii"

"Przy zabawie o historii"

30 listopada w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbył się powiatowy konkurs historyczny pt. "Przy zabawie o historii". Nasza drużyna w składzie: Wiktoria Bartosz, Weronika Olszowa, Olga Tarasiewicz zajęła I miejsce ex aequo z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 2. Uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy historycznej na temat bohaterów i wydarzeń, które przyniosły Polakom, po 123 latach niewoli, Wolną Polskę. Nagrody wręczyli: burmistrz pan Emilian Bera i dyrektor M.O.W. pan Mariusz Barański. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka Dorota Ziętek.