Kolejny sukces naszych pływaków

19 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dolnośląskich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej sztafet pływackich we Wrocławiu. W skład sztafety klas 4 - 6 dziewcząt udział wzięły: Pola Haczkiewicz, Dmochowski Natalia, Katarzyna Litwa, Aurora Arcona, Antonina Litwa, Patrycja Walusiak zajmując 6 miejsce.

W składzie sztafet klas 7 - 8 chłopców udział wzięli: Oskar Chmielewski, Szymon Gawroński, Ksawery Wojnarowicz, Mateusz Matkowski, Jakub Grzywa, Kamil Sokołowski zajmując również wysoki 6 miejsce. Nadmienię, że wszystkie drużyny biorące udział w finałach mistrzostw Dolnego Śląska, musiały zająć I lub II miejsce w swoich strefach. Nasza szkoła uzyskała 3 II miejsca i 1 III miejsce w byłym województwie legnickim zwanym strefą legnicką.
Wszystkim gratuluję super formy i wysokich wyników.