Pasowanie pierwszoklasistów

29 września w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. W popołudniowej uroczystości pasowania uczestniczył Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera wraz z zastępcą Michałem Banderem oraz Naczelnikiem Wydziału Oświaty Wiesławem Szymczykiem. Zebrani rodzice, dziadkowie i opiekunowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców z dumą i wzruszeniem towarzyszyli w tej chwili pierwszoklasistom. Najważniejszym elementem uroczystości było oczywiście samo ślubowanie, po którym dyrektor Tadeusz Kopeć wraz z burmistrzem Emilianem Berą słowami „pasuję Cię na ucznia… ” dokonali symbolicznego aktu pasowania. Otworzył się nowy rozdział w życiu najmłodszych uczniów naszej szkoły. Życzymy im powodzenia.