Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami MEiN 10 stycznia 2022 r. uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym wg aktualnych planów lekcji.
Przypominam, że w szkole obowiązuje konieczność noszenia maseczek w częściach wspólnych przez uczniów i nauczycieli. Jest to związane ze zwiększającą się liczbą zachorowań uczniów na COVID-19 oraz na inne choroby przenoszone drogą kropelkową. Przypominam również, że rodzice oraz inne osoby odwiedzające szkołę mogą przebywać jedynie w strefach wyznaczonych żółto – czarną taśmą. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w maseczki. Równocześnie prosimy o pozostawienie dzieci w domu, gdy mają objawy chorobowe (katar, kaszel, ból głowy, podwyższoną temperaturę).                     
                         W tych trudnych czasach, dbajmy o siebie nawzajem.
                                                                                                                                         Pozdrawiam.
                                                                                                                                         Tadeusz Kopeć