Pływackie Igrzyska

19 listopada uczniowie klas pływackich reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Legnicy. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie rywalizowali na szczeblu ½ wojewódzkich.
Naszą szkołę godnie reprezentowali:
Bernaziuk Laura, Puk Dominika, Sekuła Natalia, Kościelnik Kalina, Matusiak Laura, Pokora Emilia, Walusiak Martyna, Walusiak Patrycja, Chmielewski Oskar, Grzywa Jakub, Markiewicz Oliwier, Matkowski Mateusz, Dachowski Jakub, Lichman Samuel, Wojtowicz Alan.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli mnóstwo medali :
Chmielewski Oskar – I miejsce w stylu klasycznym i III miejsce w stylu grzbietowym
Grzywa Jakub – III miejsce w stylu dowolnym
Markiewicz Oliwier – II miejsce w stylu grzbietowym i III miejsce w stylu klasycznym
Matkowski Mateusz – II miejsce w stylu dowolnym i III miejsce w stylu motylkowym
Dachowski Jakub – III miejsce w stylu grzbietowym
Lichman Samuel – III miejsce w stylu dowolnym
Wojtowicz Alan – I miejsce w stylu dowolnym i II miejsce w stylu motylkowym
Kościelnik Kalina – II miejsce w stylu motylkowym i I miejsce w stylu grzbietowym
Pokora Emilia – III miejsce w stylu dowolnym i 50 metrów w stylu klasycznym
Walusiak Martyna – Styl klasyczny II miejsce i Styl motylkowy III miejsce
Bernaziuk Laura – styl grzbietowy III miejsce i styl klasyczny III miejsce
Puk Dominika – Styl grzbietowy II miejsce i styl dowolny III miejsce
Sekuła Natalia – Styl dowolny II miejsce i Styl motylkowy III miejsce
Zawodnicy reprezentowali szkołę na bardzo wysokim poziomie. Rezultatem tego było zdobycie 1 miejsca w rankingu ilości medali, w kategorii dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci.
Ponadto osoby, które zdobyły I lub II miejsce automatycznie awansowały na szczebel wojewódzki, który odbędzie się w grudniu we Wrocławiu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!