Najlepsi z historii

NAJLEPSI Z HISTORII !!!

27 kwietnia br. w Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyła się 25 edycja konkursu historycznego wiedzy o Jaworze. W tym roku odbył się pod hasłem "Księstwo Świdnicko-Jaworskie, ludzie i wydarzenia". W konkursie wzięło udział pięć drużyn, najlepsza okazała się reprezentacja Gimnazjum nr 1, w składzie: Kamila Janik, Magda Elbrah i Hubert Krasoń.

NAJLEPSI Z HISTORII !!!

Swoją wiedzę sprawdzili również uczniowie z klubu Aktywnego Obywatela, działającego przy naszym gimnazjum: Gustaw Wąsowski, Patrycja Paszkowska i Szymon Stanisławiec, zajęli czwarte miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.