Świąteczny pierniczek

Wyniki konkursu świątecznego

Konkurs "Świąteczny pierniczek" zmobilizował wielu uczniów z klas I-III do wykonania przepysznych piernikowych cudeniek. Ponieważ dzieci nadsyłały zdjęcia pierniczków jeszcze w czasie świąt, rozstrzygnięcie nastąpiło po świętach. Komisja w składzie: Mirosława Otoka, Jolanta Baczmańska, Bożena Wolak zdecydowała o miejscach:

Wyniki konkursu świątecznego

KLASY I
Im - Pola Wilk Ic
IIm - Bartosz Kołodziejczyk Ia
IIIm - Filip Werbel Ia
KLASY II
Im - Milena Chomiak IIc
IIm - Wojciech Rykaczewski IId
IIIm - Wojciech Fiediurek IId
KLASY III
Im - Helena Oślak IIIa
IIm - Maja Dulas IIIb
IIIm - Jakub Remus IIIa
Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymują wyróżnienia. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po feriach. Organizator - Barbara Kempczyńska - Oliwa.

Zdjęcia pierniczków