„The Very Hungry Caterpillar” - wyniki

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą ilustrację do książki „The Very Hungry Caterpillar”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klas I-III za udział w naszym konkursie na najciekawszą ilustrację do książki „The Very Hungry Caterpillar”. Wszystkie nadesłane prace były niezwykłe oraz starannie wykonane, a ich twórcy wykazali się ogromną kreatywnością. Komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy przez dziecko, pomysłowość i estetykę. Wybór okazał się bardzo trudny, w związku z tym niezmiernie miło nam poinformować, że nagrodzone i wyróżnione zostały wszystkie prace!
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Zofia Łyś
II miejsce – Katarzyna Litwa, Zuzanna Boewerdt
III miejsce – Bartosz Kołodziejczyk, Maja Zielińska

Wyróżnienia – Olesia Zihanshyna, Wiktoria Gibała, Agata Rzepka, Filip Werbel, Maria Drogoś, Wojciech Fiediurek, Nikodem Kochanowski, Urszula Puk, Hanna Trapowska, Aleksander Małachowski, Wiktoria Kolar, Mateusz Grabski, Błażej Rudziński

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków odbędzie się tuż po feriach. Do zobaczenia!
Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nadesłanych prac w wirtualnej galerii.
Agnieszka Romanowska, Ewa Biszczanik

ZOBACZ PRACE