Konkurs plastyczny klas I-III

NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS

6 listopada 2020r. odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni są wśród nas”. Konkurs skierowany był do klas I–III naszej szkoły. Głównym celem konkursu było przybliżenie zagadnień niepełnosprawności, uwrażliwienie uczestników na problemy osób niepełnosprawnych, a także uświadomienie, że prawdziwa przyjaźń nie zna żadnych barier. Dzieła „małych artystów” zostały wykonane różnymi technikami. Odznaczały się dużą starannością, pomysłowością oraz estetyką. Z tego powodu trudno było wyłonić zwycięzców.

NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
klasy pierwsze:
I miejsca: Chądzyńska Antonia
II miejsce: Łupkowska Hanna
III miejsce: Szaffner Nela
wyróżnienia: Stańczak Filip, Procków Julia
klasy drugie:
I miejsca: Włodarczyk Zofia
II miejsce: Zdankiewicz Zuzia, Zihanshyna Olesia
III miejsce: Boewerdt Zuzanna
wyróżnienia: Chomiak Milena, Rzepka Agata
Na poziomie klas trzecich nie przyznano nagród i wyróżnień.
    Zwycięzcy konkursu plastycznego otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy dzięki wsparciu Rady Rodziców naszej szkoły otrzymali dyplomy i drobne upominki.
A. Woźniakiewicz