Konkurs językowy

W związku z obchodzonym 26 września  Europejskim Dniem Języków Obcych w naszej szkole odbył się konkurs związany z tym wyjątkowym dniem. Zadaniem uczniów było wybranie jednego słowa, przygotowanie na kartce formatu A4 rysunek obrazujący  dany wyraz oraz podanie jego tłumaczenia w pięciu wybranych językach.

Konkurs językowy

W związku z obchodzonym 26 września Europejskim Dniem Języków Obcych w naszej szkole odbył się konkurs związany z tym wyjątkowym dniem. Zadaniem uczniów było wybranie jednego słowa, przygotowanie na kartce formatu A4 rysunek obrazujący dany wyraz oraz podanie jego tłumaczenia w pięciu wybranych językach. Uczniowie wykonali piękne prace, a te najciekawsze zostały nagrodzone:
I miejsce - Emilia Augustynowicz
II miejsce - Hanna Włodarczyk
III miejsce  ( ex aequo): Filip Lewens, Karol Paczyński
Wyróżnienia otrzymali:
Laura Włodarczyk, Marta Kurek, Szymon Juchimiuk, Emilia Czekiel,  Natalia Borkowska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Natalia Głuszko, Anna Piwowarska