Otrzęsiny 2020

OTRZĘSINY 2020

8 października 2020 r. uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze zostali uroczyście przyjęci do grona klas starszych. Jednak aby tradycji stało się zadość, musieli przejść próby sportowe, matematyczne, wiedzy o szkole, plastyczne, muzyczne i logicznego myślenia.
Najpierw zostali uroczyście przywitani przez ósmoklasistów. Później podzieleni na grupy wykonywali przydzielone im zadania. Wykazywali się wiedzą o szkole i twórczości patrona szkoły, talentami plastycznymi – wykonując portret wychowawcy, zdolnościami muzycznymi – ucząc się Hymnu Kornelowskiego, sprawnością sportową i logiką układając klocki Happy Cube.

OTRZĘSINY 2020

Na zakończenie pan dyrektor wręczył dyplomy poszczególnym klasom, aby upamiętnić tak ważną uroczystość w życiu czwartoklasistów „Jedynki” i wszyscy odśpiewali Hymn Szkoły.