Półkolonia 2020

Półkolonia letnia 2020 – podsumowanie

Półkolonia letnia 2020 – podsumowanie

Od 29 czerwca do 10 lipca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jaworze po raz kolejny odbyła się półkolonia letnia, w której wzięło udział 36 uczniów naszej szkoły oraz 12 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Jaworze. Jak co roku na dzieci czekało wiele atrakcji - zajęcia sportowe, zajęcia na krytej pływalni ,,Słowianka”, zajęcia rekreacyjne, zajęcia plastyczne, interaktywne zajęcia z animatorami, wycieczki, zwiedzanie ciekawych miejsc, seanse filmowe, spacery. Podczas półkolonii uczniowie mieli zapewniony również posiłek. Za pomoc w organizacji półkolonii szczególnie dziękujemy Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji, panu Robertowi Matkowskiemu oraz Dyrektorowi Jaworskiego Ośrodka Kultury, pani Joannie Piotrowicz-Dębickiej. Wspólne zabawy z kolegami i koleżankami oraz ciekawe atrakcje sprawiły, że dzieci chętnie uczęszczały na przygotowane zajęcia. Dziękujemy za udział i zaufanie. Miło nam było wszystkich gościć w naszej szkole, widzieć jak dobrze się bawią oraz jak powstają nowe przyjaźnie.
Wszystkim życzymy udanych wakacji i zapraszamy na kolejne półkolonie letnie w przyszłym roku szkolnym!

WIĘCEJ ZDJĘĆ