Bryły wokół nas 2020

„Bryły wokół nas 2020– WYJĄTKOWE BUDOWLE ŚWIATA”

12 czerwca 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze. Zadaniem uczniów było wykonanie brył przestrzennych, które przypominały wyjątkowe budowle świata. Komisja w składzie: Agata Józefowska i Anna Radomska – Duziak  oraz zwiedzający wystawę zadecydowali:
I miejsce ex aequo – Szymon Węgłowski VI d „Brama Barndenburska” i Julia Iwińska VI d „Bajkowy zamek Neuschwanstein w Bawarii”

„Bryły wokół nas 2020– WYJĄTKOWE BUDOWLE ŚWIATA”

12 czerwca 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze. Zadaniem uczniów było wykonanie brył przestrzennych, które przypominały wyjątkowe budowle świata. Komisja w składzie: Agata Józefowska i Anna Radomska – Duziak oraz zwiedzający wystawę zadecydowali:

II miejsce ex aequo – Laura Włodarczyk VI b „Kolegiata w Tumie” i Karol Królikowski VI d „Piramida Kukulkana”
III miejsce ex aequo – Iga Romanowska VI b „Big Ben” i Aleksandra Królikowska VI d „Big Ben”
Na wyróżnienie zasłużyły prace:
Marcela Chapskiego VI c za „Kościół Pokoju” oraz Marty Kurek VI b za „Pałac Kultury i Nauki”.