Olimpus - sesja wiosenna wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja wiosenna WYNIKI!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z jezyka angielskiego. Tegoroczna sesja wiosenna olimpiady przebiegała w nieco innej formie. Olimpus przygotował platformę internetową, za pomocą której uczniowie rozwiązywali test online. Miło nam poinformować, że spośród 45 uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie, troje  zdobyło tytuł laureata:

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja wiosenna online WYNIKI!

Laura Włodarczyk- uczennica klasy 6 B zajęła 5 miejsce w kraju
Aleksandra Biszczanik- uczennica klasy 5D  ( 12 miejsce w kraju)
Eleonora Kowalczyk – uczennica klasy 6 A  ( 14 miejsce w kraju)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.
                                                                                                 Ewa Biszczanik, Agnieszka Romanowska