Olimpus i Olimpusek

Olimpus i Olimpusek z języka angielskiego

W styczniu po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze uczestniczyli w sesji zimowej  Ogólnopolskiej  Olimpiady  Olimpus oraz Olimpusek z języka angielskiego.  W konkursie wzięło udział 85 uczniów naszej szkoły. Miło nam poinformować, że sześcioro uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata:

Olimpus i Olimpusek z języka angielskiego

W styczniu po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze uczestniczyli w sesji zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus oraz Olimpusek z języka angielskiego. W konkursie wzięło udział 85 uczniów naszej szkoły.

Mateusz Nowicki kl. 1 a
Amelia Jasińska klasa 3 c
Aleksandra Biszczanik klasa 5d
Veronica Kubacka klasa 7 b
Hubert Małachowski klasa 7 b
Tomasz Markowski klasa 8 a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.
Dyplomy i nagrody zostaną rozdane po powrocie do szkoły.

Ewa Biszczanik, Agnieszka Romanowska