Urocze Zakątki Jawora

20. 04.2020r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze rozstrzygnięto Międzyszkolny  Konkurs Grafiki Komputerowej „Urocze zakątki Jawora”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów. Komisja w składzie Delfina Jastrzębska- mgr sztuki, specjalność architektura, Marcin Płucinik- mgr sztuki, specjalność projektowanie graficzne, Jacek Bańkowski – grafik komputerowo, Agnieszka Światkowska- nauczyciel wyłonili laureatów.

Urocze Zakątki Jawora

20. 04.2020r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Urocze zakątki Jawora”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów. Komisja w składzie Delfina Jastrzębska- mgr sztuki, specjalność architektura, Marcin Płucinik- mgr sztuki, specjalność projektowanie graficzne, Jacek Bańkowski – grafik komputerowo, Agnieszka Światkowska- nauczyciel wyłonili laureatów.

Laureaci:
I miejsce:    Tymoteusz Dobek 1c SP-1