• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Maks Matematyczny 2020

Maks Matematyczny 2020

  Dnia 5 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze  odbył się Ogólnopolski Internetowy i  Interaktywny Maks Matematyczny 2020. Konkurs ma nietypowy przebieg, bo zadania są rozwiązywane, a właściwie rozgrywane na komputerach. Etap drugi tego konkursu odbył się w marcu. Uczniowie mieli do wyboru 2 z historycznych  gier matematycznych.

Maks Matematyczny 2020

   Dnia 5 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze odbył się Ogólnopolski Internetowy i Interaktywny Maks Matematyczny 2020. Konkurs ma nietypowy przebieg, bo zadania są rozwiązywane, a właściwie rozgrywane na komputerach. Etap drugi tego konkursu odbył się w marcu. Uczniowie mieli do wyboru 2 z historycznych gier matematycznych.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 25 marca 2020 r. Najlepszy okazał się Jakub Kaja z klasy 7c zajmując 7 miejsce w województwie. W nagrodę za dobry wynik ma możliwość bezpłatnego udziału w kolejnej edycji konkursu Maks Matematyczny.

 ZOBACZ DYPLOM

  • Ostatnio zmienione .
  • Kliknięć: 670