Konta Microsoft Office 365

Konta Microsoft Office 365 dla uczniów

Dzisiaj zostały utworzone dla wszystkich uczniów szkolne konta w usłudze Microsoft Office 365. Wszystkie loginy utworzone są w standardzie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszystkie loginy i hasła przekażą wam wychowawcy przez dziennik elektroniczny. Instrukcja konfiguracji szkolnych kont Microsoft Office 365 dostępna jest pod adresem:

Zachęcam do instalacji na swoich smartfonach aplikacji Teams, aby mieć możliwość dostępu do szkolnych informacji i kontaktu z innymi nauczycielami, dyrekcją i uczniami. Zachęcam także do instalacji tej aplikacji w swoich komputerach. Obsługa jej jest wówczas znacznie łatwiejsza niż z poziomu telefonu ;-)