W Parku Trampolin

W poniedziałek 2 marca 2020 roku  uczniowie z klas sportowych naszej szkoły zamiast tradycyjnych zajęć na basenie spędzili dzień w Parku Trampolin. Z nauczycielami wychowania fizycznego Joanną Ryznar i Markiem Oliwą pojechali do Jump Heaven w Legnicy, gdzie pod opieką  profesjonalnego trenera akrobatyki ćwiczyli i nabywali nowe umiejętności sportowe. Dzieci miały szansę sprawdzić możliwości swojego organizmu i wzmocnić swoje ciało poprzez ćwiczenia i świetną  zabawę, która wprawiła wszystkich w doskonałe samopoczucie - w myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch".

W Parku Trampolin

W poniedziałek 2 marca 2020 roku uczniowie z klas sportowych naszej szkoły zamiast tradycyjnych zajęć na basenie spędzili dzień w Parku Trampolin. Z nauczycielami wychowania fizycznego Joanną Ryznar i Markiem Oliwą pojechali do Jump Heaven w Legnicy, gdzie pod opieką profesjonalnego trenera akrobatyki ćwiczyli i nabywali nowe umiejętności sportowe. Dzieci miały szansę sprawdzić możliwości swojego organizmu i wzmocnić swoje ciało poprzez ćwiczenia i świetną zabawę, która wprawiła wszystkich w doskonałe samopoczucie - w myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch".

WIĘCEJ ZDJĘĆ

FILMIK 1