Dzień Otwarty

27 lutego był w naszej szkole Dniem Otwartym w związku z czym gościliśmy dzieci sześcioletnie i ich rodziców. Dzieci miały okazję poznać budynek szkoły, sale lekcyjne i gimnastyczne a przede wszystkim swoich przyszłych nauczycieli. Każdy z nauczycieli z klas I - III przygotował dla gości ciekawe zadania i zabawy z wykorzystaniem np. tablic multimedialnych i różnych pomocy dydaktycznych. Rodzice mogli również zapoznać się z szeroką ofertą zajęć pozalekcyjnych. Przewodnikami przyszłych uczniów byli obecni uczniowie klas szóstych.

Dzień Otwarty