Bezpieczne zabawy zimą

Zimowy konkurs rozstrzygnięty

W celu wdrażania najmłodszych uczniów do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i rozsądku podczas zabaw zimowych, w szczególności w czasie ferii, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny: Bezpieczne zabawy zimą. Licznymi i różnorodnymi pracami dzieci udowodniły, że doskonale znają przyczyny występowania zagrożeń i są świadome jak zdrowo i bezpiecznie wypoczywać zimą.

Zimowy konkurs rozstrzygnięty

Komisja przyznała:
I miejsce: Zofii Stolarskiej z kl. 1c i Monice Najwer z kl. 2b
II miejsce: Erykowi Gałce z klasy 3b i Igorowi Banderowi z kl. 3c
III miejsce: Hani Trapowskiej z kl. 1c i Amelii Sokół z kl. 1d
Wyróżnienie: Emilii Niemczyk z kl. 1b, Zuzannie Zdankiewicz z kl. 1c, Szymonowi Czocharze z kl. 3c, Majce Dawickiej z kl. 3c oraz Julii Rydwańskiej z kl. 3c
Gratulujemy!!!
Anna Krążelewska, Agnieszka Światkowska, Ewelina Kulig-Zaręba