Konkurs logicznego myślenia

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

28.02.2020r. - 36 uczniów z klas I – III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Klasy I reprezentowało – 13 uczniów, klasy II – 5 uczniów, a klasy III – 18 uczniów. Konkurs polegał na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 26 pytań testowych zróżnicowanych pod względem trudności. Uczniowie wykazali się umiejętnością rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Formuła zadań konkursowych umożliwiła trening i rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w szkole podczas matematyki, ale także na co dzień, w sytuacjach wymagających rozwiązywania różnorodnych problemów.

Koordynatorzy konkursu: Anna Jastrzębska, Agnieszka Światkowska, Alina Szczurek

WIĘCEJ ZDJĘĆ