Wizyta przedszkolaków

27 lutego uczniowie i wychowawcy klasy 1c gościli w szkole grupę sześciolatków z Przedszkola nr 4. Przedszkolaki poznały tajniki pracowni komputerowej, zmierzyły się z informatycznymi zadaniami  zdobywając tytuł Mistrza Pracowni Komputerowej. Na Sali gimnastycznej maluchom udało się wykonać ćwiczenia przygotowane przez p. M. Sabat, a w pracowni j. angielskiego dzieci zmierzyły się ze starszymi kolegami. Podczas odwiedzin znalazł się czas na wspólną zabawę i  zwiedzanie szkoły.

Wizyta przedszkolaków

27 lutego uczniowie i wychowawcy klasy 1c gościli w szkole grupę sześciolatków z Przedszkola nr 4. Przedszkolaki poznały tajniki pracowni komputerowej, zmierzyły się z informatycznymi zadaniami zdobywając tytuł Mistrza Pracowni Komputerowej. Na Sali gimnastycznej maluchom udało się wykonać ćwiczenia przygotowane przez p. M. Sabat, a w pracowni j. angielskiego dzieci zmierzyły się ze starszymi kolegami. Podczas odwiedzin znalazł się czas na wspólną zabawę i zwiedzanie szkoły.

WIĘCEJ ZDJĘĆ