"Koncert na 102"

22 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego odbył się "Koncert na 102". Pojawili się na nim wyjątkowi goście- Babcie i Dziadkowie uczniów klas I, którzy uczęszczają do świetlicy. Program artystyczny przygotowany przez dzieci wywołał łzy wzruszenia po obu stronach. Po występie był poczęstunek w formie słodkiego bufetu, co pozwoliło na integrację licznie przybyłych gości. Gwar i śmiech towarzyszący rozmowom pokazał, że uroczystość była bardzo udana. Organizatorkami uroczystości były panie: Danuta Brdak, Dorota Batogowska, Anna Kuź, Renata Ambrożuk i Aleksandra Dacko.

"Koncert na 102"