Magiczny dywan

Super zabawa u przedszkolaków

Korzystając z zaproszenia zaprzyjaźnionych przedszkolaków 14 stycznia uczniowie  klasy 1c wraz ze swoimi paniami: Agnieszką Światkowską i Anną Krążelewską oraz panem dyrektorem Tadeuszem Kopciem udali się do Przedszkola Nr 4  przy ul. Dmowskiego 5.

Super zabawa u przedszkolaków

Korzystając z zaproszenia zaprzyjaźnionych przedszkolaków 14 stycznia uczniowie klasy 1c wraz ze swoimi paniami: Agnieszką Światkowską i Anną Krążelewską oraz panem dyrektorem Tadeuszem Kopciem udali się do Przedszkola Nr 4 przy ul. Dmowskiego 5.

Jedyneczki oraz ich panie przygotowały dla naszych pierwszaków zabawy pełne przygód i emocji, a to wszystko za sprawą magicznego dywanu. Ta interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do zabaw ruchowych oraz różnego rodzaju gier edukacyjnych i ćwiczeń zapewniła świetną  zabawę połączoną z nauką. Zajęcia były  pełne radości i emocjonalnych przeżyć. Obraz wyświetlany przez projektor na podłogę tworzył wirtualny „magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywały wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą.
          Serdecznie dziękujemy paniom dyrektor Justynie Damjan i Kindze Uszyłło  za zaproszenie oraz pani Patrycji Rzepce i przedszkolakom za wspólną zabawę.

WIĘCEJ ZDJĘĆ