Warsztaty artystyczne

Dzieci ze świetlicy szkolnej na warsztatach artystycznych

12 grudnia uczniowie uczęszczający do świetlicy uczestniczyli w uroczystym otwarciu XV Jaworskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wzięli udział w barwnym korowodzie, wspólnym śpiewaniu kolęd oraz świątecznej zumbie. Następnie uczestniczyli w warsztatach artystycznych, na których uczyli się jak zrobić coś z niczego. Efektem pracy są słodkie, własnoręcznie wykonane skrzaty ze skarpety.

Dzieci ze świetlicy szkolnej na warsztatach artystycznych