Maks Matematyczny 2019

24 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze  odbył się Ogólnopolski Internetowy i  Interaktywny Maks Matematyczny 2019. Konkurs ma nietypowy przebieg. Uczniowie rozwiązują matematyczne problemy na komputerach. Jedno zadanie sprawdzało znajomość cech podzielność i spostrzegawczość (gra Suwak), a drugie wyobraźnię przestrzenną (gra Mozaika).

Maks Matematyczny 2019

24 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze odbył się Ogólnopolski Internetowy i Interaktywny Maks Matematyczny 2019. Konkurs ma nietypowy przebieg. Uczniowie rozwiązują matematyczne problemy na komputerach. Jedno zadanie sprawdzało znajomość cech podzielność i spostrzegawczość (gra Suwak), a drugie wyobraźnię przestrzenną (gra Mozaika). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 4 listopada 2019 r., ale na dyplomy i drobne upominki musieliśmy poczekać do grudnia.
Najlepsi okazali się Jakub Grzywa z klasy 4a, który zajął 4 miejsce w województwie, Patrycja Wiewióra z klasy 6a – 20 miejsce oraz Jakub Kaja z klasy 7c – 8 miejsce. W nagrodę za dobry wynik mają możliwość bezpłatnego udziału w kolejnych edycjach konkursów Maks Matematyczny i Rozumiem.