Na indiańskiej ścieżce

W naszej szkole odbył się kolejny koncert umuzykalniający. Tym razem odwiedzili nas Indianie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć i usłyszeć oryginalne instrumenty etniczne z kultury Indian, m.in. tojo - instrument wykonany z drzewa bambusa i czak-czas - grzechotkę wykonaną z orzechów. Były również bambusowe flety oraz bębny ze skóry. Uczniowie poznali też historię Indian oraz podziwiali efektowne i oryginalne stroje muzyków. Po koncercie wszyscy mogli spróbować pysznych pierników sprzedawanych przez uczniów ze Szkolnego Koła Caritas.

Na indiańskiej ścieżce