Poszukiwania Mikołaja w 2c

Uwaga!

W dniu dzisiejszym, tj. 06.12.2019 r. w drodze do dzieci z klasy 2c, w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął Święty Mikołaj! pani Edyta Poleszczuk i Marta Kucharska zmuszone zostały wezwać na pomoc panów policjantów. Pan Józef Kolanek i Pan Dariusz Andrzejak z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze przeprowadzili dochodzenie, zebrali odciski palców i odzyskali utracone prezenty. W rezultacie wszystkie dzieci z klasy 2 c otrzymały podarki. Dziękujemy za udaną interwencję!

Uwaga!

P.S.
Święty Mikołaj cały i zdrowy wyruszył w dalszą drogę by nieść radość innym dzieciom. Bądźcie grzeczni …być może za chwilę odwiedzi właśnie Was!!