Czytam, więc wiem

Międzyszkolny konkurs czytelniczy

Międzyszkolny konkurs czytelniczy

Już po raz czwarty nauczycielki bibliotekarki szkół podstawowych nr 1 i nr 2 zorganizowały Międzyszkolny konkurs czytelniczy "Czytam, więc wiem". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów najstarszych klas szkół podstawowych i podsumowuje znajomość lektur szkolnych, omawianych na lekcjach języka polskiego. W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny z klas ósmych. Drużyna z klasy 8c w składzie Michaela Fałowska, Oliwia Więcław i Zuzanna Łękawa zajęły II miejsce w konkursie, a drużyna z klasy 8b w składzie Maja Guszcza, Marcin Wojciechowski, Jakub Szady - miejsce IV. Gratulujemy!